Kontakt


Ved å trykke på Send godtar du personvernerklæringen.

Connect Products B.V.

Duurzaamheidsring 220
4231 EX Meerkerk

Kontakt
Telefon: +31 (0)347 341 916
Faks: +31 (0)347 341 645
Generelt: info@connectproducts.nl
Salg: sales@connectproducts.nl

CoC: 50455125 | MVA: NL822750545B01

Representanter i Nederland

Hennie de Romijn
Mobil: +31 (0)6 1099 4051
E-post: hennie@connectproducts.nl
Provinser: Noord Holland, Utrecht, Flevoland (postnummer 13, 38, 82)

Niels ter Horst
Mobil: +31 (0)6 3099 5750
E-post: niels@connectproducts.nl
Provinser: Gelderland, Noord-Brabant, Limburg

André Kouvelt
Mobil: +31 (0)6 5399 1264
E-post: andre@connectproducts.nl
Provinser: Zuid Holland, Zeeland

René Medema
Mobil: +31 (0)6 1308 6897
E-post: rene@connectproducts.nl
Provinser: Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland (postnummer 83)

Richard Hendrikse
Mobil: +31 (0)6 1393 3065
E-post: richard@connectproducts.nl

Representanter i Østerrike

Christian Gruber
E-post: c.gruber@cg-connect.at

Representanter i Storbritannia

Wayne Boldy
Mobil: +44 (0)7900 913 162
E-post: wboldy@hotmail.co.uk

Representanter i Norge

Anders Jenssveen
Mobil: +47 (0)996 14 638
E-post: anders@conzeptas.no

Representanter i Argentina

Federico Rainolter
Mobil: +54 (0)911 3373 4036
E-post: federico@connectproducts.nl