Contact


Door op Versturen te klikken gaat u akkoord met de privacyverklaring.

Connect Products B.V.

Duurzaamheidsring 220
4231 EX Meerkerk

Contact
Telefoon: +31 (0)347 341 916
Fax: +31 (0)347 341 645
Algemeen: info@connectproducts.nl
Verkoop: sales@connectproducts.nl

KvK: 50455125 | BTW: NL822750545B01

Vertegenwoordigers in Nederland

Hennie de Romijn
Mobiel: +31 (0)6 1099 4051
E-mail: hennie@connectproducts.nl
Provincies: Noord Holland, Utrecht, Flevoland (postcodes 13, 38, 82)

Niels ter Horst
Mobiel: +31 (0)6 3099 5750
E-mail: niels@connectproducts.nl
Provincies: Gelderland, Noord-Brabant, Limburg

André Kouvelt
Mobiel: +31 (0)6 5399 1264
E-mail: andre@connectproducts.nl
Provincies: Zuid Holland, Zeeland

René Medema
Mobiel: +31 (0)6 1308 6897
E-mail: rene@connectproducts.nl
Provincies: Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland (postcode 83)

Richard Hendrikse
Mobiel: +31 (0)6 1393 3065
E-mail: richard@connectproducts.nl

Michael Buresh
Mobiel: +31 (0)6 8260 3569
E-mail: michael@connectproducts.nl

Vertegenwoordigers in Oostenrijk

Christian Gruber
E-mail: c.gruber@cg-connect.at

Vertegenwoordigers in Verenigd Koninkrijk

Wayne Boldy
Mobiel: +44 (0)7900 913 162
E-mail: wboldy@hotmail.co.uk

Vertegenwoordigers in Noorwegen

Anders Jenssveen
Mobiel: +47 (0)996 14 638
E-mail: anders@conzeptas.no

Vertegenwoordigers in Argentinië

Federico Rainolter
Mobiel: +54 (0)911 3373 4036
E-mail: federico@connectproducts.nl