Contact

Versturen

Door op Versturen te klikken gaat u akkoord met de privacyverklaring.

Connect Products B.V.

Duurzaamheidsring 220
4231 EX Meerkerk

Contact
Telefoon: +31 (0)183 731 400
Fax: +31 (0)347 341 645
Algemeen: info@connectproducts.nl
Verkoop: sales@connectproducts.nl

KvK: 50455125 | BTW: NL822750545B01

Vertegenwoordigers in Nederland

John van Meurs
Mobiel: +31 (0)6 5343 5613
E-mail: john@connectproducts.nl

Hennie de Romijn
Mobiel: +31 (0)6 1099 4051
E-mail: hennie@connectproducts.nl
Postcodes: 1000 t/m 3699

Niels ter Horst
Mobiel: +31 (0)6 3099 5750
E-mail: niels@connectproducts.nl
Postcodes: 4000 t/m 6699

Michael Buresh
Mobiel: +31 (0)6 8260 3569
E-mail: michael@connectproducts.nl
Postcodes: 1300 t/m 1379, 3700 t/m 3999, 6700 t/m 7499

René Medema
Mobiel: +31 (0)6 1308 6897
E-mail: rene@connectproducts.nl
Postcodes: 7500 t/m 9999

Richard Hendrikse
Mobiel: +31 (0)6 1393 3065
E-mail: richard@connectproducts.nl

Vertegenwoordigers in Oostenrijk

Christian Gruber
E-mail: c.gruber@cg-connect.at

Vertegenwoordigers in Verenigd Koninkrijk

Wayne Boldy
Mobiel: +44 (0)7900 913 162
E-mail: wboldy@hotmail.co.uk

Vertegenwoordigers in Noorwegen

Anders Jenssveen
Mobiel: +47 (0)996 14 638
E-mail: anders@conzeptas.no

Vertegenwoordigers in Argentinië

Federico Rainolter
Mobiel: +54 (0)911 3373 4036
E-mail: federico@connectproducts.nl